Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

(nie)Ostatni dzień

Dziś mija termin składania przez rolników wniosków o dopłaty bezpośrednie. Przyjmujące je biura Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa mają pracować „do ostatniego” rolnika... Choć u nas przyjmowanie wniosków przebiega najsprawniej w kraju do wczorajszego poranka nie złożyło ich jeszcze około 15% rolników.

ARiMR przypomina, że wnioski można składać osobiście lub wysłać pocztą.  Można także będzie je składać przez kolejne 25 dni, ale wówczas za każdy dzień opóźnienia kwota płatności będzie obniżona o 1 %.  
Z danych mieszczącego się w Łomży Podlaskiego Oddziału ARiMR wynika, że najsprawniej ze składaniem wniosków uwijają się rolnicy z powiatów byłego województwa łomżyńskiego, najsłabiej wychodzi to rolnikom z białostockiego.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę