Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Kierowco uważaj na malarzy

Najpierw na Alei Piłsudskiego, teraz na ul. Zawadzkiej.... Pracownicy MPGKiM w ubiegłym tygodniu rozpoczęli malowanie oznaczeń poziomych na ulicach Łomży. Malarska akcja potrwa kilka miesięcy... bo pomalować trzeba wszystkie ulice.

Marek Olbryś z-ca dyrektora MPGKiM podkreśla, że aby malować ulice muszą być spełnione dwa podstawowe warunki – ładna pogoda (bez opadów deszczu) i temperatura powyżej 10 st. Celsjusza. Tylko położona w takich warunkach farba będzie wystarczająco mocno trzymał się nawierzchni jezdni.
Miejscy drogowcy malowanie zaczynają od najważniejszych ulic, później przeniosą się na te mniejsze uliczki. W ubiegłym tygodniu malowali Aleję Piłsudskiego, dziś pracują na ulicy Zawadzkiej. Za każdym razem oznacza to, że kierowy i ich samochody mają mniej miejsca na ulicy. Świeżo położona farba, nim po niej przejadą koła samochodów, musi zaschnąć co zajmuje kilku godzin...  
230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę