Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Sokół Sokółka - ŁKS Łomża 0 : 2

Zwycięstwem zakończył się kolejny sparing ŁKSu. Tym razem łomżyńska jedenastka podejmowana była przez Sokoła Sokółkę – to zespół z drugiej połowy tabeli IV ligi. Wygrana Łomży była pewna, ale na bramki trzeba było czekać niemal do samego końca spotkania. Pierwszy gol padł dopiero w 80. minucie - strzelił go Marcin Nerowski. Drugi raz bramkarz Sokoła skapitulował zaledwie dwie minuty później. Tym razem piłkę do siatki skierował Rafał Boguski.

Ogólnie - jak podkreśla Adam Kamiński – całe spotkanie charakteryzowało się wieloma straconymi przez łomżan sytuacjami na zdobycie bramki przeciwnika.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę