Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Ping pong „pierwsza liga”

Zawodniczki AZS PWSIiP „Wałkuscy” Łomża wywalczyły awans do pierwszej ligi tenisa stołowego kobiet. W rozegranym wczoraj wieczorem w Warszawie drugim spotkaniu barażowym pokonały zawodniczki tamtejszego „SKS 40” 6 : 4. Przypomnijmy, przed tygodniem w Piątnicy – w pierwszym meczu - łomżanki wygrały 8 : 2. Tym samym dwumecz zakończył się wynikiem 14 : 6, podopieczne Wacława Tarnackiego mogły się cieszyć z awansu do pingpongowej pierwszej ligi.

 
Łomżyńskie zawodniczki to zwyciężczynie lubelsko-podlaskiej podgrupy drugiej ligi, natomiast ich rywalki okazały się najlepsze w podgrupie mazowiecko-warmińsko-mazurskiej.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę