Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Cała Polska Biega, Łomża też...

W najbliższą niedzielę w całym kraju, w tym także w Łomży, odbędą się biegi w ramach Cała Polska Biega. Pobiegać będzie można na terenie Skate Parku przy Szkole Podstawowej nr 9. Tymczasem już w czwartek (15 maja) do Łomży dotrze specjalna sztafeta promująca akcję. Dziewięć osób, w tym dziennikarz i prezenter sportowy TVP Maciej Kurzajewski, przez Łomżę będzie biegło do Białegostoku. Łomżanie będą mogli dołączyć się do biegaczy na trasie i razem z nimi wbiec na Stary Rynek.

W środę, 14 maja, a więc dosłownie kilka dni przed biegowym pospolitym ruszeniem, z Warszawy na cztery krańce kraju wyruszą ludzie mediów, sportu i show-biznesu. Łomża znalazła się na trasie sztafety do Białegostoku. Pobiegną w niej Wojciech Staszewski, Tomasz Lewicki, Jacek Hugo-Bader, Michał Skwirut, Piotr Krawczyk, Marta Makowska, Kamil Dąbrowa, Paweł Kuwik i Maciej Kurzajewski.
Sztafeta przybiegnie do miasta w czwartek 15 maja od strony Ostrowi Mazowieckiej i organizatorzy zachęcają łomżan aby od granic miasta (Stacja paliw BP) dołączyli do niej. Biegacze na przedmieściach Łomży pojawi się ok. godz. 18.00. Przebiegną ulicami miasta pilotowani przez Straż Miejską i Policję aż na Stary Rynek, gdzie będzie możliwość spotkania i rozmowy biegaczami.
Sztafeta opuści Łomżę następnego dnia. Start zaplanowano na piątek o godz. 8.00 sprzed ratusza.

Tymczasem Łomżyński Klub Biegowy zaprasza do udziału w niedzielnym wielkim bieganiu. Tego dnia „Cała Polska Biega” Łomża też powinna...  Wszystko rozpocznie się w samo południe na terenie Skate Parku przy Szkole Podstawowej nr 9. Najpierw pobiegną dzieci i młodzież (w biegach szkolnych uczestniczą uczniowie szkół podstawowych  ponad podstawowych w grupach i indywidualnie pod  opieką osób dorosłych), a później około godziny 14.15 zostanie przeprowadzony „bieg otwarty” na dystansie 5 km, w którym udział może wziąć każdy, kto ukończył 16 rok życia. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę