Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Prezes z medalem

Zbigniew Kalinowski - prezes OSM Piątnica został jednym z tegorocznych laureatów medalu świętego Izydora Oracza. To wyróżnienie przyznawane osobom i instytucjom „za szczególne zasługi w rolnictwie”. Po raz czwarty przyznało je Stowarzyszenie św. Izydora Oracza w Białymstoku.


W tym roku medal św. Izydora otrzymało osiem osób i trzy instytucje. Wśród uhonorowanych poza prezesem Kalinowskim z OSM Piątnica byli także rolnicy i producenci rolni: Jerzy Augustynowicz ze Stelmachowa, Czesław Hościłowicz z Łubianki w gminie Janów, Kazimierz Antowski - nadleśniczy z Czarnej Białostockiej, Leszek Olchowik z Szudziałowa, Witold Łapiński - wójt gminy Poświętne i doktor Tadeusz Dworakowski z Państwowego Instytutu Badawczego w Puławach.
Medal otrzymały także Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, władze gminy Brańsk i firma Adler-Agro.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę