Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z serwisu: www.radio.bialystok.pl

Podlascy nauczyciele mają szansę wyjechać do pracy za granicą.

Podlascy nauczyciele mają szansę wyjechać do pracy za granicą. Czasu na podjęcie decyzji jest jednak niewiele. Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu poszukuje nauczycieli nauczania początkowego oraz języka polskiego, a także matematyki, fizyki , chemii i biologii. Etaty w Brukseli lub Luksemburgu czekają od 1 września. Zgłosić się jednak trzeba do 9 sierpnia.


Poza wykształceniem wyższym magisterskim wymagana jest m.in dobra znajomość języka francuskiego, i posiadanie stopnia nauczyciela dyplomowanego, oraz odpowiedni staż pracy w zależności od rodzaju szkoły. Szczegółowe informacje zainteresowani znaleźć mogą na stronie internetowej ministerstwa - www. menis.gov.pl
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę