Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Samsung Athletic Cup wystartował

Główne zdjęcie
fot. sportsamsung.pl

15-letnia Katarzyna Pługów z Wąsosza była najlepszą zawodniczką rozegranych w Białymstoku pierwszych w tym roku zawodów cyklu Samsung Athletic Cup (SAC). W imprezie wzięło udział 600 młodych lekkoatletów z 60 klubów i szkół z województwa podlaskiego. Najlepsi zawodnicy sześciu regionalnych mityngów SAC wystąpią w zawodach finałowych, 15 czerwca w Warszawie, podczas Memoriału Janusza Kusocińskiego.


"W biegu na 300 m Katarzyna Pługów uzyskała świetny wynik 41,85. Na wyróżnienie zasłużył także 15-letni Adrian Góralczyk z LKS Narew Łomża, który skoczył w dal na odległość 6,46" - powiedział koordynator Samsung Athletic Cup Zdzisław Hoffmann, mistrz świata w trójskoku z 1983 roku i wciąż aktualny rekordzista Polski. - Tegoroczny cykl zawodów to także okazja do selekcji nowego pokolenia przyszłych reprezentantów Polski, na przykład na Igrzyska Olimpijskie Młodzieży Singapur 2010. A najlepsi lekkoatleci pierwszych edycji mityngów przygotowują się dziś do lipcowych mistrzostw świata juniorów w Bydgoszczy - podkreślił Hoffmann.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę