Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

O krok od I ligi

Tenisistki stołowe ZS PWSIiP „Wałkuscy” Łomża wygrały rozegrany w środę wieczorem w Piątnicy pierwszy mecz barażowym o awans do pierwszej ligi tenisa stołowego kobiet. Łomżanki wysoko 8 : 2 pokonały zawodniczki SKS 40 Warszawa. Z występu podopiecznych zadowolony jest trener łomżanek Wacław Tarnacki, który podkreśla, że wysokie zwycięstwo postawiło łomżyński zespół w bardzo dobrej sytuacji przed przyszłotygodniowym spotkaniem rewanżowym granym w Warszawie. - Jeszcze nie ma awansu, ale wystarczy zdobyć trzy punkty na wyjeździe i jesteśmy w I lidze – mówi Tarnacki

Podczas meczu w Piątnicy bardzo dobrze spisały się łomżanki: Żen Bienżan, Kamila Świniarska, Katarzyna Listwon, Weronika Łuba które wygrały swoje pojedynki nie tracąc nawet po jednym secie.

Łomżyńskie zawodniczki to zwyciężczynie lubelsko – podlaskiej podgrupy drugiej ligi, natomiast ich rywalki okazały się najlepsze w podgrupie mazowiecko – warmińsko-mazurskiej.  Do pierwszej ligi wejść może tylko jeden z tych zespołów...

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę