Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.lomza.pl

Tenisistki walczą o awans do I ligi

Tenisistki stołowe PWSIiP AZS „Wałkuscy” Łomża rozpoczynają walkę o awans do I Ligi Tenisa Stołowego Kobiet. W pierwszym meczu barażowym, który zostanie rozegrany dziś na sali gimnastycznej w Piątnicy o godz. 18:00, podejmą dziewczyny z klubu SKS 40 Warszawa. Łomżyńskie zawodniczki to zwyciężczynie lubelsko – podlaskiej podgrupy drugiej ligi, natomiast ich rywalki okazały się najlepsze w podgrupie mazowiecko – warmińsko-mazurskiej. Jeżeli nasze tenisistki w dwumeczu barażowym (rewanż za tydzień w Warszawie) okażą się lepsze od swoich rywalek, wywalczą awans do I Ligi.

Gdyby warszawianki okazały się jednak lepsze od podopiecznych Wacława Tarnackiego, wtedy nasze zawodniczki będą miały kolejną szansę na awans. Dla przegranych w barażach odbędzie się turniej, w którym udział wezmą 4 drużyny z drugiej ligi i 4 drużyny z ligi pierwszej. Zwycięstwo w jednym meczu tego turnieju może dziewczynom z PWSIiP AZS „Wałkuscy” dać upragniony awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Tenisistki stołowe z Łomży, w ramach rozgrywek drugiej ligi rozegrały trzy turnieje, wygrywając każdy z nich. Liczymy więc na dobrą postawę dziewcząt w dzisiejszym meczu i zwycięstwo, które przybliży je znacznie do pierwszej ligi.
Klub PWSIiP AZS „Walkuscy” Łomża reprezentują: Ren Bingran, Monika Narolewska, Kamila Świniarska, Katarzyna Listwon, Weronika Łuba, Karolina Gołębiewska, Emilia Majewska, Sylwia Trzonkowska.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę