Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pacjent łomżyńskiego szpitala wyskoczył z okna

Pacjent oddziału neurologicznego wyskoczył z sali chorych na VI piętrze. Do szpitala został przyjęty dwa dni temu po ataku padaczki. Jak się okazało, drgawki były spowodowane nadużywaniem alkoholu. Wczoraj wieczorem, pacjent poprosił o wypisanie z oddziału na własne życzenie. Po podpisaniu wymaganych dokumentów, zabarykadował się w sali chorych. Mimo rozmów z policyjnym psychologiem, mężczyzny nie udało się przekonać do otworzenia drzwi. Skoczył z VI piętra, nie przeżył.

Jak podkreśla ordynator oddziału neurologicznego łomżyńskiego szpitala Ewa Szternel - osoby, które nadużywają alkoholu powinny trafiać do izby wytrzeźwień, a nie na oddział neurologiczny. Sale chorych nie są zabezpieczane przed podobnymi zachowaniami pacjentów, a to właśnie tu ze względu na objawy trafiają alkoholicy. W Łomży nie ma izby wytrzeźwień z prawdziwego zdarzenia. Osoby pijane mogą trafić jedynie do policyjnej izby zatrzymań.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę