Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Ciężarówka i jej pijany kierowca...

Pijanych kierowców na naszych drogach nie brakuje...Policjanci z województwa podlaskiego przez cały weekend zatrzymali w sumie ponad 100 nietrzeźwych kierujących pojazdami. Okazuje się jednak, że niektórzy z nich swoimi wyczynami za kierownicą przebijają innych. Tak było m.in. z kierowcami tirów. Jeden z nich na pace miał ponad 8 ton gazu, w sobie prawie 3 promile alkoholu, drugi „tylko” 5 ton czekolady i blisko 2 promile alkoholu.

Pierwszy z „naładowanych” kierowców jechał krajową „19” w niedzielę wieczorem. Policjantów   powiadomili inny kierowcy, których w osłupienie wprowadzał widok pędzącej zygzakiem całą szerokością drogi cysterny. Policyjny pościg za kierowcą ciężarówki trwał kilka minut. Gdy w końcu policjantom udało się zmusić kierowcę do zatrzymania, okazało się, że 43-letni kierowca miał w kabinie otwartą puszkę piwa przy czym on sam nie chciał wyjść zza kierownicy. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko 3 promile alkoholu. Jak się później okazało w cysternie przewoził ponad 8 ton gazu propan-butan.
Mniej niebezpieczny ładunek wiózł pijany Litwin, którego w poniedziałek rano zatrzymano koło Zambrowa. Tir z 5 tonami czekolady jechał z Włoch do Rosji. Gdy policjanci zbadali jego kierowcę okazało się, że alkomat wykazał prawie 2 promile alkoholu.
Obaj kierowcy trafili do izb wytrzeźwień, a za jazdę na „dwóch gazach” odpowiedzą przed sądem.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę