Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Rodzinny biznes złomowy...

Przez blisko miesiąc dwaj bracia Marek i Andrzej J. skradli w Łomży 14 tzw. trapów kanalizacji deszczowej – czyli żeliwnych krat zabezpieczających studzienki kanalizacyjne. Skradzione trapy braci tłukli i sprzedawali na złom. Straty spowodowane ich działalności oszacowano na 9 tys 400 zł. Teraz braciom, którzy wpadli w ręce policji, grozi od trzech miesięcy do nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Jak podaje Krzysztof Leończak oficer prasowy łomżyńskiej policji bracia na stałe są mieszkańcami gminy Stawiski, ale czasowo przebywali w Łomży. Przyznali się w sumie do sześciu kradzieży popełnionych w okresie od 21 marca do 18 kwietnia, w trakcie których zabrali łącznie 14 sztuk trapów. Zdecydowana większość z nich znajdowała się na terenie Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, a trzy sztuki skradli z terenu Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę