Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Bezpieczniej, ale...

Tegoroczny długi majowy weekend na drogach województwa podlaskiego dotychczas przebiega spokojniej niż przed rokiem – podkreśla podisnp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku. Od czwartku do niedzieli na drogach województwa doszło do 6 wypadków drogowych, w których 10 osób zostało rannych. Na szczęście nikt nie zginął. W ubiegłym roku od 1 do 3 maja wydarzyło się 7 wypadków, w których 3 osoby zginęły, a 10 zostało rannych.

Niestety po raz kolejny okazało się, że mimo apeli i ostrzeżeń również w ten weekend nie zabrakło kierowców, którzy zdecydowali się zasiąść za kierownicą pomimo wypitego alkoholu. Od czwartku do niedzielnego poranka policjanci zatrzymali w sumie aż 54 nietrzeźwych kierujących pojazdami.
Do najpoważniejszego jak dotąd weekendowego wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę (ok. 21:10)  na drodze relacji Mały Płock - Kolno. Tam kierowca skody podczas wyprzedzania kolumny pojazdów wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka tico. W wyniku czołowego zderzenia do szpitala trafili obydwaj kierowcy oraz dwoje pasażerów daewoo.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę