Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

„Sto pomysłów dla Biebrzy”

Dywany dwuosnowowe, kilimy, narzuty, hafty, koronki, rzeźbione i toczone w drewnie ptaki bagien biebrzańskich świątki, naczynia, wypalane z glin, zabawki, wyroby z wikliny wyplatanki ze sznurka, obrazy na płótnie, malowanki na szkle, stroiki ze słomy i bibuły i dziesiątki innych pamiątek będzie można podziwiać w niedzielę podczas Biebrzańskich Targów Twórczości i Sztuki Ludowej „Sto pomysłów dla Biebrzy”.


Imprezę już po raz 10 organizują Biebrzański Park Narodowy wspólnie z gminami biebrzańskimi. W programie targów, które odbędą się w niedzielę 4 maja w godz. 9.00- 16.00. w Osowcu-Twierdzy poza prezentacją i sprzedażą produktów regionalnych przewidziano także występy zespołów artystycznych, projekcję filmów przyrodniczych i degustację potraw regionalnych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę