Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Uwaga idą burze

Maciej Maciejewski dyżurny synoptyk z Prognoz Meteorologicznych w Białystok ostrzega przed zbliżającymi się burzami. Szczególnie szczególnie mocno odczują je mieszkańcy południowych rejonów województwa podlaskiego w tym powiatów wysokomazowieckiego i zambrowskiego. Jak podkreśla Maciejewski to tu spodziewane są burze, lokalnie silne, podczas których opady deszczu wyniosą do 30 mm, a porywy wiatru osiągną do 70 km/h.


Skutki przejścia nawałnicy to zakłócenia w pracy urządzeń elektrycznych, zagrożenie pożarowe, a także zagrożenie życia od uderzenia piorunów.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę