Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Zwycięstwo na początek... drogi do Pekinu

Główne zdjęcie
Anna Rostkowska

Bardzo dobrze rozpoczęła sezon lekkoatletyczny Anna Rostkowska z klubu Athletics Jakać Młoda. Zawodniczka wygrała bieg na 1000m podczas międzynarodowego mitingu rozegranego w Zgorzelcu. Zarówno biegaczka jak i jej trener podkreślają, że ich celem jest uzyskanie wskaźników i wyjazd na Igrzyska Olimpijskie do Pekinu.


Mityng otwarcia sezonu przeprowadzono w Zgorzelcu na zmodernizowanym stadionie z bieżnią tartanową.  W zawodach wzięli udział zawodnicy Polski, Niemiec i Litwy. Bieg na 1000m kobiet był najciekawszą jego konkurencją. Anna Rostkowska z klubu Athletics Jakać Młoda, która wygrała go uzyskując doskonały czas 2:38,72. Drugą pozycję zajęła Sylwia Ejdys (zwyciężczyni Pucharu Europy w biegu na 1500m Monachium 2008) wynikiem 2:39,56, a trzecią – Irina Krakowiak (uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Sydney i Atenach) uzyskując czas 2:42,51.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu przygotowań do tego sezonu. Szczególnie cieszy stan zdrowia Ani, który daje nadzieję na uzyskanie wskaźników na Igrzyska Olimpijskie do Pekinu – podkreśla trener lekkoatletki Piotr Rostkowski. - Termin uzyskiwania kwalifikacji rozpoczyna się 1 maja i kończy mistrzostwami Polski 4 – 6 lipca w Szczecinie – dodaje .

Trener podkreśla, że przygotowania do startów w lekkoatletycznych imprezach na najwyższym poziomie nie udałoby się zrealizować bez pomocy sponsorów klubu – firm: PEPEES S.A. i EUROPOCHETTE Polska oraz partnerom klubu: CSO M.J. Wrzesińscy i Roche Diagnostics Polska za pomoc w realizacji przygotowań.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę