Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Obwodnica Zambrowa - ostateczny przebieg drogi zatwierdzony

Główne zdjęcie
plan obwodnicy Zambrowa

Minister Infrastruktury utrzymał w mocy decyzję wojewody podlaskiego w sprawie ustalenia lokalizacji obwodnicy Zambrowa i Wiśniewa. Decyzja Ministra zamyka kwestię przebiegu obwodnicy i pozwala na rozpoczęcie wykupu działek pod budowę drogi. Do kupienia jest - na całej długości trasy - 480 działek. Jeszcze w okresie wakacyjnym powinien być gotowy projekt techniczny, natomiast do końca roku białostocki oddział GDDKiA chce uzyskać pozwolenie na budowę obwodnicy. Budowa ruszy w 2009 roku i potrwa do końca 2011.


Obwodnica Zambrowa i Wiśniewa będzie fragmentem drogi ekspresowej S8 (Kudowa - Warszawa - Białystok -Budzisko). Ominie Zambrów i Wiśniewo od północy. Na długości 11,09 km będzie miała parametry drogi ekspresowej - dwie jezdnie po dwa pasy ruchu w każdą stronę i bezkolizyjne skrzyżowania.
Inwestycja obejmie także przełożenie odcinka drogi krajowej nr 63 o długości 4,7 km.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę