Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Wywieś flagę - apeluje wojewoda

Flaga to jeden z symboli narodowych, jest oznaką naszej pamięci o wydarzeniach historycznych ważnych dla naszego kraju, naszego narodu... Dlatego Wojewoda Podlaski, Maciej Żywno zwraca się z apelem do wszystkich mieszkańców województwa podlaskiego o uczczenie Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, zachęca obywateli do wywieszania flagi narodowej w dniach 2 i 3 maja.

Święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej obchodzić będziemy 2 maja. Święto to ustanowił Sejm w 2004 roku. Jego celem jest popularyzacja wiedzy o polskich symbolach narodowych, które wyrażają naszą tożsamość narodową.

2 maja rano – o godzinie 8.00 - na terenie jednostki wojskowej przy Alei Legionów 133 w Łomży, odbędzie się uroczyste podniesienie Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę