Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Arka rozbiła ŁKS

ŁKS Łomża uległ w Gdyni miejscowej Arce 0 : 4. ŁKS rozegrał chyba najlepszy mecz w rundzie wiosennej a mimo to nie udało się zdobyć punktów. Mecz kończył się w gęstej mgle.

Pierwsza połowa spotkania to wyrównane widowisko. ŁKS wypracował 2 sytuacje strzeleckie, niestety nie zdołał ich wykorzystać. Arka właściwie miała jedną sytuację dogodną do zdobycia gola i w 16 minucie spotkania wykorzystała ją obejmując prowadzenie. Po przerwie ŁKS zaczął napierać na gospodarzy. Gra toczyła się na połowie Arki. Niestety brakowało skuteczności. W 80 minucie gola główką zdobywa Damian Nawrocik. Po tej stracie piłkarzy ŁKSu opuściła wola walki. W 88 minucie zdobywa gola Wachowicz i do szatni powtórnie ten sam zawodnik w 90 minucie zdobywa 4 gola. Mecz w końcówce toczył się w  złych warunkach atmosferycznych, mgła skutecznie ograniczała widoczność.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę