Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

UKS Jedynka wraca do III ligi?

UKS Jedynka uległa w meczu barażowym BTPS Białystok 1:3. Bardzo dużo punktów Łomża straciła z własnej zagrywki. Oddawaliśmy punkty w prezencie, a piłka kończyła bieg na siatce albo poza boiskiem. W całym meczu silniejsze psychicznie okazały się białostoczanki i to one wygrały mecz.

Jak mówi trener Skawski - jeśli nie zostanie uwzględniony nasz protest to po wszystkim, wracamy do III ligi. Jeśli protest zostanie uwzględniony jest jeszcze jeden mecz. I trener dodaje - czeka nas podsumowanie sezonu, była siatkówka w Łomży jeszcze będzie. W założeniach było utrzymanie, mówiłem że nie będzie łatwo, jesteśmy zespołem debiutanckim, zapłaciliśmy frycowe. Zainteresowanie kibiców jest dość duże wiec warto kontynuować siatkówkę w Łomży.

Pierwszy set zawodniczki UKS Jedynki zagrały słabiutko. Wyszły spięte, stremowane i to było widać w grze. W pewnym momencie było 2 : 10 dla gości już był znak, że jest po secie. Po zamianie stron łomżanki zagrały zdecydowanie lepiej. Poprawiło się przyjęcie, a co za tym idzie łatwiej było wyprowadzać ataki. Trzeci set także łomżanki zaczęły doskonale. Prowadziły już 6 : 0 i nagle zaczęły seriami tracić punkty i było 6: 6. Słabo w dzisiejszym meczy zaprezentowały się liderki.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę