Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nowa stacja naukowo - techniczna w Biebrzańskim Parku Narodowym

Naukowcy i studenci Uniwersytetu w Białymstoku będą prowadzić badania i uczestniczyć w szkoleniach w nowej stacji naukowo-dydaktycznej. Terenowa placówka Instytutu Biologii zostanie oficjalnie otwarta w południe, we wsi Gugny w Biebrzańskim Parku Narodowym. Pracownicy i studenci Instytutu Biologii od lat prowadzą w Parku badania fauny i flory. Do tej pory nie mieli jednak stałej - własnej bazy.

Stacja to duży drewniany budynek, w którym będzie mogło jednorazowo przebywać 30 osób. Jest tu baza laboratoryjna i noclegowa. Dzięki stacji możliwe będą szeroko zakrojone badania naukowe Biebrzańskiego Parku Narodowego, naukowe opracowanie metod ochrony bezcennych wartości przyrodniczych, a także szersze propagowanie w kraju i za granicą walorów Podlasia.
210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę