Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Porozumienie szkolnych związkowców

Dwa działające w Łomży związki zawodowe pracowników oświaty porozumiały się w sprawie przystąpienia do wspólnej akcji protestacyjnej. Związek Nauczycielstwa Polskiego Zarząd Oddziału w Łomży i Komisja Międzyzakładowa Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Łomży podpisały porozumienie i wspólnie zaapelowały do wszystkich pracowników oświaty o poparcie i czynny udział najpierw w pikiecie urzędu wojewódzkiego, później także w strajku.

„Koleżanki i koledzy!!! Nie wolno nam milczeć! musimy działać!” tak zaczyna się podpisane przez Aleutynę Kołos (ZNP) i Janusza Żebrowskiego („Solidarność”) porozumienie „w obronie Karty Nauczyciela oraz zagwarantowania zwiększenia wynagrodzeń  pracowników oświaty o co najmniej 50%.”
Prezes i przewodniczący zaapelowali do nauczycieli o udział w organizowanych w najbliższy wtorek 29 kwietnia – pikietach pod Urzędami Wojewódzkimi. Jeżeli rząd nie spełni postulatów nauczycieli - 27 maja – w szkołach i przedszkolach odbędzie się jednodniowy strajk nauczycieli popierany przez obie organizacje związkowe.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę