Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Taekwondzistki z medalami

Bardzo dobrze zaprezentowały się łomżanki podczas Mistrzostw Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim. W rozegranych w Piszu zawodach Marta Miller wywalczyła srebrny, a Karolina Florczyk brązowy medal w kategorii wagowej 63 kg.

Obie zawodniczki, niegdyś reprezentantki MKS Medyk Łomża, dziś należą do KU AZS PWSIP w Łomży, przy czym podczas rozgrywanych w Piszu mistrzostw reprezentowały poznańską AWF – uczelnię w której obecnie studiują.

W mistrzostwach nieco słabiej zaprezentowali się mężczyźni. Marek Sakowski (w wadze 54 kg) i Michał Polkowski (67 kg) reprezentujący AZS PWSIP Łomża oraz Arkadiusz Przychodzeń (67 kg) z klubu Olimpijczyk Łomża zostali sklasyfikowani na piątych miejscach w swoich kategoriach wagowych.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę