Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Łomżanka z „Szansą na sukces”

Główne zdjęcie
Urszula Durzyńska (fot. Krzysztof Serafiński)

Urszula Durzyńska solistka Studia Wokalnego eMDeK działającego w Miejskim Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży, została zaproszona do nagrania programu muzycznego TVP „Szansa na sukces”. „Telewizyjną Przepustkę” odebrała z rąk producentki i reżyserki programu – pani Elżbiety Skrętkowskiej za swoje osiągnięcia artystyczne.

Urszula kształci swój głos w Studiu Wokalnym eMDeK pod okiem instruktora śpiewu estradowego Magdy Sinoff. Od 2002r wzięła udział w ponad trzydziestu festiwalach i konkursach wokalnych o randze lokalnej, regionalnej i ogólnopolskiej. Jako solistka zdobyła 18 nagród, występując w duecie z koleżanką z zespołu - Joanną Zawłocką otrzymała 3 nagrody, a śpiewając zespołem eMDeK 11. Podczas tych wszystkich lat miała możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych i zaśpiewania wspólnie na scenie z czołowymi postaciami polskiej sceny muzycznej. Otrzymała również propozycję z Polskiego Radia na nagranie piosenki solo na płytę dla młodych, debiutujących wokalistów. Obecnie jest studentką pierwszego roku slawistyki UW. Nadal rozwija swoje zainteresowania wokalne.

ms

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę