Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

„Jedynka” przegrała

Siatkarki UKS „Jedynka” Łomża po zaciętym, pięciosetowym meczu przegrały wczoraj pierwszy mecz z AZS BTPS Białystok w drugiej rundzie play-off. Siatkarki walczą o utrzymanie w II lidze. Szanse na to będzie miał tylko ten zespół, który wygra to starcie. Rozgrywki prowadzone są do trzech zwycięstw. Dziś drugi mecz w Białymstoku, w sobotę i ewentualnie w niedzielę mecze w Łomży.

Jak relacjonują dziennikarze Gazety Wyborczej w Białymstoku dwa pierwsze sety były najbardziej zacięte. Mimo, że w jedynym to gospodynie z Białegostoku odskakiwały rywalkom na kilka punktów, a w drugim było na odwrót. Było to spowodowane przede wszystkim tym, że oba zespoły popełniały sporo błędów. Trzecie starcie już dość gładko 25:18 wygrały białostoczanki i zanosiło się na to, że spokojnie pokonają rywalki. Tym bardziej, że w czwartej odsłonie prowadziły już 16:14. Wtedy to jednak na zagrywce w ekipie gości stanęła Agnieszka Chomutnik. Z jej serwisami nie mogły sobie poradzić miejscowe, ponadto słabo spisywały się też w ataku i do końca partii zdobyły ledwie punkt. Tak więc do wyłonienia zwycięscy potrzebna była piąta partia. Lepiej rozpoczęły ją zawodniczki Jedynki, prowadziły już 1:6. Później do głosu doszły jednak białostoczanki. Bardzo dobrze na środku siatki spisywała się Katarzyna Piwko, zarówno w ataku, jak też bloku. Ponadto na skrzydle skuteczna była Katarzyna Mróz i gospodynie odrobiły straty i wygrały całe spotkanie.

BTPS Białystok - Jedynka Łomża 3:2
Sety: 29:31, 25:23, 25:18, 17:25, 15:12.

BTPS: Sekutowska, A. Korol, Piwko, Mróz, Parchowska, M. Korol, Obacz (libero) oraz Właszczuk, Dąbrowska, Sasimowicz, Szulborska.

Jedynka: Chomutnik, Sobolewska, Lencka, Surawska, Karpińska, Skowrońska, Śleszyńska (libero) oraz Lubińska, Zalewska.

źródło: Gazeta Wyborcza Białystok
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę