środa, 16 października 2019 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Z Narwi wyłowiono ciało młodej dziewczyny

Ciało młodej kobiety odnaleźli policjanci dziś przed południem w Narwi na wysokości miejscowości Czarnocin (gm.Piątnica). Zachodzi podejrzenie, że może to być zaginiona przed trzema tygodniami nastolatka z Łomży. Gdyby to była ona, woda zniosła ją około 7 km od miejsca gdzie znaleziono 31 marca rzeczy zaginionej dziewczyny.

nurek podczas poszukiwań zaginionej nastolatki
nurek podczas poszukiwań zaginionej nastolatki

Od trzech tygodni poszukiwania Marty praktycznie nie ustawały. Najpierw przez tydzień szukali jej nurkowie, ostatnio wspólne patrole policjantów i strażaków. Odnalezione dziś ciało to z dużym prawdopodobieństwem właśnie zaginiona dziewczyna - może o tym świadczyć np. biżuteria, podobna do tej, jaką miała w chwili zaginięcia poszukiwana nastolatka.
Jednak przed rozpoznaniem przez rodzinę, policjanci nie chcą jednoznacznie potwierdzić tej informacji.
190729010534.gif

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę