Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Z Narwi wyłowiono ciało młodej dziewczyny

Główne zdjęcie
nurek podczas poszukiwań zaginionej nastolatki

Ciało młodej kobiety odnaleźli policjanci dziś przed południem w Narwi na wysokości miejscowości Czarnocin (gm.Piątnica). Zachodzi podejrzenie, że może to być zaginiona przed trzema tygodniami nastolatka z Łomży. Gdyby to była ona, woda zniosła ją około 7 km od miejsca gdzie znaleziono 31 marca rzeczy zaginionej dziewczyny.


Od trzech tygodni poszukiwania Marty praktycznie nie ustawały. Najpierw przez tydzień szukali jej nurkowie, ostatnio wspólne patrole policjantów i strażaków. Odnalezione dziś ciało to z dużym prawdopodobieństwem właśnie zaginiona dziewczyna - może o tym świadczyć np. biżuteria, podobna do tej, jaką miała w chwili zaginięcia poszukiwana nastolatka.
Jednak przed rozpoznaniem przez rodzinę, policjanci nie chcą jednoznacznie potwierdzić tej informacji.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę