Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Amatorskie mistrzostwa Łomży w pool bilard

Główne zdjęcie
fot. archiwum

II Mistrzostwa Łomży w Pool Bilard, które odbędą się w niedzielę 27 kwietnia w Klubie 54. W zamyśle organizatorów są to mistrzostwa dla każdego mieszkańca Łomży, który lubi grać w bilard i miałby ochotę sprawdzić się w sportowej rywalizacji.

- Zeszłoroczne Mistrzostwa przyniosły wiele sportowych emocji, które mamy nadzieję, będą  również obecne podczas tegorocznej edycji – podkreśla Tomasz Dłużniewski jeden z organizatorów mistrzostw.
Dla podniesienia rangi zawodów, oraz zachęcenia do udziału w nich jak największej liczby graczy, honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Łomży. Miasto ufundowało również dodatkową nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł, która zostanie podzielona pomiędzy trzech najlepszych graczy II Mistrzostw Łomży w Pool Bilard.
Organizatorzy już dziś zapraszają do obejrzenia zmagań łomżyńskich zawodników, a grających zachęcają do wzmożenia treningów...
- Mamy nadzieję, że Mistrzostwa wejdą na stałe do kalendarza imprez sportowych w naszym mieście i z roku na rok będą cieszyły się coraz większą popularnością – dodaje Dłużniewski.

zobacz: Amatorskie I Mistrzostwa Łomży Pool Bilard

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę