Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Cenna Mlekovita

1 mld 888 mln zł – tyle zdaniem „Newsweeka” i firmy konsultingowej A.T. Karney warta jest wysokomazowiecka Melkovita. Firma po raz pierwszy znalazła się na liście „100 najcenniejszych firm w Polsce”. „Newsweek” Mlekovitę stawia wśród debiutantów zasługujących na specjalne wyróżnienie. „To firmy o niezwykłej dynamice rozwoju. Nie bierze się ona z powietrza: świetni menedżerowie, jasne strategie, gotowość do podejmowania ryzyka i ekspansja zagraniczna to wspólne cechy tych przedsiębiorstw” - podsumowuje tygodnik.

Mlekovita na liście  „Newsweeka” zajmuje 93 pozycję. To ile zarobiła spółdzielnia mleczarska nie podano, ale jej dochody w ubiegły roku wyniosły niemal 1 mln 600 mln zł i były o ponad 18% większe niż rok wcześniej. Zdaniem specjalistów wartość Mlekovity w ubiegłym roku wzrosła o 127% i na zakończenie roku wyniosła 1 888 mln zł. Dla porównania na samym szczycie listy jest Bank Polska Kasa Opieki (PEKAO SA) który wart jest ponad 65 mld zł.

Na liście 100 najcenniejszych firm „Newsweek” z regionu zamieścił także grajewskiego Pfleiderera. Ta należąca do w większości Niemców firma zajęła 66 miejsce osiągając wartość 2 mld 759 mln zł.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę