Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Zginął pod kołami renaulta

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło nocą w Konarzycach. Samochód dostawczy renault trafic potrącił mężczyznę. Uderzenie była tak silne, że pieszy zginął na miejscu. Policjanci ustalają zarówno personali zabitego jak i przyczyny wypadku. Wiadomo, że samochód uderzył pieszego prawa stroną. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku podkreśla, że nie wiadomo czy mężczyzna wtargnął na jezdnię czy też kierowca w porę nie zauważył idącego poboczem jezdni człowieka.


Do wypadku w Konarzycach na drodze Łomża – Śniadowo doszło około godziny 2.00.
Nie był to jedyny wypadek jaki wydarzył się tej nocy w regionie. Do na szczęście mniej tragicznego doszło tuz przed świtem w okolicach wsi Brzóski Gromki nieopodal Wysokiego Mazowieckiego. Kierowca sicento na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem zjechał na przeciwległy pas drogi a do przydrożnego rowu. Ranny został jeden z dwóch pasażerów. 22-latek ma złamany obojczyk, skręcony kręgosłup i rany szarpane ręki. Okazało się, że kierowca sicento był pijany.        

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę