Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@

Na lidera

Sobotni mecz ŁKS-u Browar Łomża będzie jak biblijny pojedynek Dawida z Goliatem. Walczący na dole tabeli drugoligowych rozgrywek piłkarskich łomżanie wystąpią w roli Dawida..., ale trudno spodziewać się że i tym razem padnie Goliat. Do Łomży przyjeżdża lider ligi Lechia Gdańsk. Oba zespoły dzieli przepaść. Łomżanie po 25 meczach mają 22 punkty, a zawodnicy Lechii 50. ŁKS od początku sezonu zdoła strzelić 26 goli i stracić 45, a piłkarze z Gdańska niemal dokładnie odwrotnie.

Dla piłkarzy ŁKS-u Browar Łomża będzie to także pierwszy mecz w którym w roli ich szkoleniowca wystąpi Czesław Jakołcewicz. Ten przyznaje, że wszystkie atuty są po stronie gości, ale dodaje, że jeżeli piłkarze z Gdańska chcą wywieść z Łomży trzy punkty, to będą musieli o nie powalczyć na murawie.
- Nie będzie im łatwo. My gramy o trzy punkty – mówi Jakołcewicz. - Wszyscy są do pokonania. Trzeba w to wierzyć - dodaje.
Czesław Jakołcewicz do ŁKS-u powrócił w poniedziałek. Po kilku treningach nie chce na razie oceniać poszczególnych piłkarzy i całego zespołu. Ma nadzieję, że nieco skrzydeł zawodnikom ŁKS-u  dodało zwycięstwo ze Stalą. Liczy też liczy na to, że w sobotę rywale trochę zlekceważą jego podopiecznych, co może pomóc im w sprawieniu niespodzianki.    
- Czy będziemy grać pięknie, tego nie wiem, ale zagramy z zaangażowaniem. Liczę na walkę – mówi Jakołcewicz.

Mecz ŁKS Browar Łomża – Lechia Gdańsk w sobotę na stadionie przy ul. Zjazd. Początek spotkania o 15.00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę