Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Łomżyński ZNP apeluje do nauczycieli o poparcie akcji strajkowej

Główne zdjęcie
W posiedzeniu Zarządu Oddziału ZNP w Łomży uczestniczył Krzysztof Baszczyński, wiceprezes ZG Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Działacze Związku Nauczycielstwa Polskiego oddział w Łomży przygotowują się do strajku. Zarząd Oddziału ZNP podjął uchwałę w której zobowiązał poszczególne szkolne ogniwa do wystąpienia do dyrektorów szkół i placówek oświatowych z postulatami: zagwarantowania zwiększenia do 2010 r. o co najmniej 50-proc. wynagrodzeń nauczycieli i pracowników niepedagogicznych, utrzymania dotychczasowego zakresu praw i obowiązków nauczycielskich wynikających z ustawy Karta Nauczyciela i utrzymania dotychczasowych uprawnień emerytalnych nauczycieli. Na spełnienie tych postulatów związkowcy dyrektorom dają 3 dni.


Niespełnienie żądań ZNP będzie równoznaczne z wejściem związkowców w spór zbiorowy z poszczególnymi pracodawcami, a w konsekwencji po upływie 14 dni od rozpoczęcia sporu zbiorowego będzie mogło dojść do strajku nauczycieli.    

„Tyle jesteśmy warci, na ile jesteśmy zwarci” - tak działacze łomżyńskiego ZNP apeluje do nauczycieli o poparcie akcji strajkowej.

sprawdź: stronę internetową Zarządu Oddziału ZNP w Łomży
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę