Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Rolnicy z całego świata zjadą do Łomży

Łomża została wybrana na jedno z miast, w którym odbywały się będą sesje tematyczne 38. Światowego Kongresu Rolników, który na przełomie maja i czerwca odbędzie się w Polsce. Impreza organizowana przez Światowa Federację Producentów Rolnych (IFAP) po raz pierwszy odbywa się w państwie Europy Środkowo-Wschodniej. U nas ma pracować grupa robocza „mleko”.


W Polsce za organizację Kongresu odpowiada Krajowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych. W ciągu 7 dni - od 30 maja do 7 czerwca br. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Łomży - zorganizowanych zostanie 16 sesji tematycznych. Głównymi tematami obrad będą kwestie dotyczące zapewnienia dostatku żywności na całym świecie, zagadnienia związane ze zmianami klimatycznymi oraz kwestie energii odnawialnej, zwłaszcza drugiej generacji. Oprócz tych tematów delegaci będą omawiali sprawy dotyczące bezpieczeństwa żywności, dobrostanu zwierząt i wzmocnienia łańcucha „od pola do stołu”.

Światowy Związek Producentów Rolnych to organizacja o zasięgu globalnym, skupiająca ponad 115 organizacji rolniczych z 80 państw. Jest stałym partnerem ONZ i jej agend zajmujących się rolnictwem, żywnością i zdrowiem.  

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę