Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Będą walczyć o olimpijskie medale

Troje zawodników klubu uczelnianego AZS PWSIP w Łomży zakwalifikowanych zostało do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim. Paulina Wyrwas, Radosław Rogalski i Damian Rybiński będą walczyć o „olimpijskie” medale w przyszły weekend w Bolesławcu.

W finałach XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w dyscyplinie Taekwondo Olimpijskie (WTF) wystartuje ponad 200 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Będą rywalizować w konkurencjach sprawnościowych, układach formalnych Poomse i widowiskowej walce sportowej w której dopuszczalny jest pełen kontakt (tzn. że wszystkie techniki nożne i ręczne mogą być zadawane z pełną siłą, a sama walka niejednokrotnie kończy się przez K.O.)
Finały OOM są jednocześnie Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych (13-14 latkowie) w Taekwondo Ol.
Reprezentanci klubu AZS PWSIP w Łomży będą jedynymi zawodnikami z województwa podlaskiego biorącymi udział w tej imprezie.  

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę