Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Będzie więcej kontroli

Inspekcja Transportu Drogowego będzie miała swoje biuro w Łomży. Oznacza to, że kierowcy ciężarówek, którzy przejeżdżają przez miasto mogą spodziewać się większej liczby kontroli, bo pracownicy ITD będą stale w mieście. Otworzenie oddziału to efekt porozumienia między Inspekcją i Urzędem Miasta - mówi Łukasz Czech z Biura Prasowego łomżyńskiego Ratusza. W Łomży obowiązują ograniczenia ruchu dla pojazdów ciężarowych. Nie mogą jeździć przez miasto między 24 a 5 rano, a na most na Narwi nie mogą wjeżdżać samochody cięższe niż 30 ton. Każdego dnia przez Łomżę przejeżdża ponad 4000 tysiące TIR-ów, dlatego miasto postanowiło współpracować z ITD. Wcześniej sfinansowało zbudowanie stałego punktu kontroli, teraz przekaże lokal na biuro.

Znajdzie w nim prace znajdzie 5 osób. Od lipca kiedy powstał stały punkt kontroli inspektorzy nałożyli na firmy transportowe ponad 300 tysięcy złotych mandatu. Zasilają one konto zarządcy drogi, a w przypadku dróg przebiegających przez miasto jest nim prezydent. Dlatego pieniądze trafiają do łomżyńskiej kasy. Siedziba oddziału ITD ma być otwarta we wrześniu
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę