Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Mniej bezrobotnych

Poniżej 5 tysięcy spadła liczba bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży. Jeszcze dwa lata temu było ich ponad 7,5 tys. W miesiącu marcu 2008 r. pracę podjęło 321 osób bezrobotnych, tj. o 62 więcej niż w ubiegłym miesiącu. Podjęcie pracy sezonowej stanowiło 1,2 % wszystkich podjęć pracy w omawianym okresie.

W końcu marca 2008 roku wyniosła 4.978 osób, w tym w mieście Łomża 2.944 osoby i w Powiecie Łomżyńskim 2.034 osoby. W porównaniu do stanu na koniec miesiąca poprzedniego poziom bezrobocia zmniejszył się o 250 osób.
Stopa bezrobocia dla PUP w Łomży na koniec ubiegłego miesiąca wyniosła 11,9 %, przy czym:
- dla miasta Łomży 13,0 %,
- dla Powiatu Łomżyńskiego 10,6 %.

W marcu do urzędu wpłynęło 274 oferty pracy.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę