Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadkowa niedziela

Do kilku wypadków drogowych doszło w niedzielę w okolicach Łomży. Na szczęście nikt nie zginał, ale osiem osób zostało rannych. Seria zaczęła się rano na „61” w okolicach wsi Sierzputy Młode. Mazda trafiła w słup oddzielający pasy jezdni, po czym uderzyła w pobliski przystanek autobusowy. Ogólnych obrażeń ciała doznali kierowca samochodu i trzech pasażerów, a czwarty pasażer ma połamane: nogę i obojczyk.

Do kolejnego wypadku doszło w niedzielę po południu w okolicach wsi Ruś pod Wizną. Tu - jak podaje policja - 22-latek  wtargnął pod nadjeżdżającą toyotę. Mieszkaniec Grąd Woniecko ze złamaną noga trafił do szpitala.  

Trzeci wypadek wydarzył się w okolicach Wysokiego Mazowieckiego. Wieczorem jadący drogą z Wysokiego Mazowieckiego w kierunku Czyżewa kierowca VW golfa uderzył w tył bryczki. Woźnica jak i jego 9-letni pasażer doznali urazów głowy. W przypadku dziecka konieczna okazała się hospitalizacja.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę