środa, 16 października 2019 napisz DONOS@

Tenisowy weekend

Ren Bingran reprezentantka AZS PWSIP Wałkuscy Łomża zwyciężyła podczas rozgrywanego w weekend w Drzonkowie pod Zieloną Górą III Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego juniorów i juniorek. W finale Chinka z Łomży pokonała 4 : 0 Maję Krzewicką z KS GORCE Nowy Targ (4, 10, 6, 7). Pozostałe zawodniczki AZS PWSIP Wałkuscy Łomża uplasowały sią na miejscach: 13-16. Monika Narolewska 29-32. Weronika Łuba

Tymczasem w Grajewie rozegrano mistrzostwa woj. podlaskiego młodzików i kadetów w tenisie stołowym. W zawodach triumfowali: Aleksandra Dąbrowska (UKS TS Ósemka Białystok) i Krzysztof Włóczko (MOSiR Dwójka Grajewo) wśród młodzików oraz Edyta Szabłowska (AZS PWSIP Wałkuscy Łomża) i Sebastian Borys (UKS Dojlidy Białystok) wśród kadetów.
medaliści:

młodziczki:
gra pojedyncza:
1. Aleksandra Dąbrowska - UKS TS Ósemka Białystok
2. Patrycja Kostro - KTS Wysokie Mazowieckie
3-4.
Adrianna Radziszewska - Czarni Czarna Białostocka
Zuzanna Chrulska - Czarni Czarna Białostocka

gra podwójna:
1. Adrianna Radziszewska/Zuzanna Chrulska (Czarni Czarna Białostocka)
2. Aleksandra Dąbrowska/Aneta Szymańska (UKS TS Ósemka Białystok)
3. Monika Opanowska/Angelika Tomaszewska (UKS Remik Stary Folwark)

młodzicy:
gra pojedyncza:
1. Krzysztof Włóczko - MOSiR Dwójka Grajewo
2. Łukasz Wołosowicz - MOKS Słoneczny Stok Białystok
3-4.
Kamil Gogiel - UKS Dojlidy Białystok
Marcin Kadłubowski - UKS Dojlidy Białystok

gra podwójna:
1. Krzysztof Włóczko/Rafał Marczykowski  (MOSiR Dwójka Grajewo)
2. Kamil Perzanowski/Robert Fechner (MOSiR Dwójka Grajewo/UKS Dojlidy Białystok)
3. Łukasz Wołosowicz/Jakub Dudziński (MOKS Słoneczny Stok Białystok)
    
kadetki:
gra pojedyncza:
1. Edyta Szabłowska - AZS PWSIP Wałkuscy Łomża
2. Kinga Jabłońska - UKS TS Ósemka Białystok
3-4.
Kinga Gilewska - UKS TS Ósemka Białystok
Baranowska Agata - MKS Eurocentr Suchowola

gra podwójna:
1. Kinga Jabłońska/Kinga Gilewska  (UKS TS Ósemka Białystok)
2. Edyta Szabłowska/Baranowska Agata (AZS PWSIP Wałkuscy Łomża/MKS Eurocentr Suchowola)
3. Ewelina Karczewska/Ewelina Bobrowska (UKS Salos Suwałki)

kadeci:
gra pojedyncza:
1. Sebastian Borys - UKS Dojlidy Białystok
2. Patryk Doroszko - MOKS Słoneczny Stok Białystok
3-4.
Bartosz Kostro - KTS Wysokie Mazowieckie
Bartosz Niemyski - KTS Wysokie Mazowieckie

gra podwójna:
1. Kamil Purta/Mateusz Purta (LKS Promień Mońki)
2. Bartosz Kostro/Szymon Włostowski (KTS Wysokie Mazowieckie)
3. Mateusz Sznel/Krystian Zawistowski (UKS Białobrzegi)
190729010534.gif

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę