Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Trzy siostry i ich koleżanka zginęły w wypadku pod Szczuczynem

Główne zdjęcie
fot. Jacek Babiel

Cztery młode dziewczyny (w wieku 16 - 20 lat) zginęły w porannym wypadku jaki wydarzył się na krajowej „61” w pobliżu Szczyczyna. Jak wynika z wstępnych ustaleń policji polonez, którym jechały trzy siostry i ich koleżanka, został wepchnięty pod Tira przez inny samochód osobowy, którym podróżowało czterech młodych chłopaków.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło około godziny 8.00. Polonez, którym podróżowały cztery młode dziewczyny, jadący drogą „61” chciał skręcić w lewo. Samochód zatrzymał się ustępując pierwszeństwa przejazdu kolumnie samochodów jadącej w przeciwnym kierunku. Wtedy też został z tyłu uderzony przez osobowe renault. Polonez zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie został uderzony przez nadjeżdżającą z przeciwka lawetę, która dodatkowo przewracając się w pobliskim rowie zmiażdżyła poloneza i znajdujące się w nim osoby. Jadące w polonezie cztery młode dziewczyny – trzy siostry i ich koleżanka – zginęły na miejscu.
Droga krajowa nr 61 na trasie Łomża - Grajewo jest  zablokowana.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę