Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.gazeta.pl

ŁKS jedzie do Stalowej Woli

Bez trenera, zastraszeni zwolnieniem piłkarze ŁKS-u Łomża przygotowują się do sobotniego pojedynku w Stalowej Woli. Jeżeli przegrają, mogą spaść na ostatnie miejsce w tabeli II ligi. Po ostatnim spotkaniu - porażka 0:1 z Motorem Lublin - trener Witold Mroziewski oddał się do dyspozycji zarządu. Ten postanowił rozwiązać z nim umowę. Problem w tym, że nie ma następcy.

- Decyzja o tym, kto będzie nowym trenerem, zostanie podjęta w najbliższych dniach, być może już dziś - prezes ŁKS-u Leszek Gołaszewski mówi to samo od wtorku. A trenera jak nie było, tak nie ma. Łomżanie chcieli, aby szkoleniowcem został Michał Libich. 30-latek pracuje z juniorami warszawskiej Polonii, ma za sobą prowadzenie kadry Polski do lat 15.

- Po krótkiej rozmowie z władzami ŁKS-u nie zdecydowałem się na pracę w Łomży - mówi Libich. - W tej chwili bowiem nie mogę wyprowadzić się z Warszawy.

W sobotę w Stalowej Woli ekipę ŁKS-u poprowadzi najprawdopodobniej Dariusz Kossakowski, dotychczasowy drugi trener.

- Jestem tu takim strażakiem - żartuje szkoleniowiec, który już w końcówce poprzedniej rundy samodzielnie prowadził drużynę, gdy odszedł Grzegorz Lewandowski. - Nastroje w zespole, mimo wszystkich zawirowań [oprócz zwolnienia trenera, działacze straszą też zawodników rozwiązywaniem kontraktów - red.] i słabych wyników, są naprawdę dobre. Mam nadzieję, że ze Stalowej Woli wrócimy z punktami. Moim zdaniem, jeżeli zawodnicy zagrają ambitnie, to są w stanie powalczyć o dobry rezultat.

Stal również walczy o utrzymanie w lidze, ale jest zdecydowanie w lepszej sytuacji od łomżan. W wiosennych meczach zawodnicy ze Stalowej Woli potrafili sprawić już kilka niespodzianek. Zremisowali z mającym potężne aspiracje Śląskiem Wrocław i z rewelacyjnie spisującym się Zniczem Pruszków.

źródło: Gazeta Wyborcza Białystok

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę