Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.podlaska.policja.gov.pl

Na tylnym siedzeniu mieli pół kilograma amfetaminy

Dwoje narkotykowych dilerów wpadli przy kontroli drogowej. Na tylnej kanapie volkswagena, którym jechali było ponad pół kilograma amfetaminy. Policjanci, którzy odkryli paczkę z narkotykami w samochodzie znaleźli także amunicję do broni palnej i 25 tys. zł. Za przewożenie amfetaminy grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania dilerów doszło w rejonie Sztabina – informuje asp. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku. Volkswagena, którym jechali 34-letni augustowianin i 22-letnia białostoczanka do rutynowej kontroli zatrzymali policjanci z drogówki. Na tylnej kanapie samochodu zauważyli foliową torbę z podejrzanie wyglądającą zawartością. Okazało się, że było to ponad  pół kilograma – 530 gramów amfetaminy.
Jak wyjaśnia Tomaszczuk z takiej ilości mogłoby powstać 5300 działek dilerskich, o wartości rynkowej przeszło 50 tys. złotych.
Jadące volkswagenem osoby zostały zatrzymane. Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli w samochodzie amunicję do broni palnej i 25 tys. zł. Teraz prowadzący sprawę policjanci wyjaśnią skąd pochodziła amfetamina, a przede wszystkim dokąd miała trafić. Za posiadanie narkotyków i amunicji przewożące ją osoby odpowiedzą przed sądem. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę