Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Nadwyżka zamiast deficytu

Ubiegłoroczny budżet Łomży miał zamknąć się deficytem na poziomie ponad 2,5 mln zł, a okazuje się, że zamkął się nadwyżką i to w wysokości niemal 7 mln zł. Radni miasta w komisjach pracują nad przedstawionym przez prezydenta Jerzego Brzezińskiego sprawozdaniem z wykonania budżetu Łomża za 2007 rok.

Z przedstawionego sprawozdania wynika, że Łomża w ubiegłym roku zanotowała dochody na poziomie 187 mln 618 tys 927 zł i 21 groszy. To o blisko 15 mln więcej niż początkowo planowano i o ponad 2 mln więcej niż wynosił budżet po wszystkich zmianach wprowadzanych w ciągu roku.
W tym samym czasie wykonanie wydatków wyniosło tylko 180 mln 810 tys 625 zł i 77 groszy. Tymczasem plan wydatków miasta zakładał, że wydatki Łomży wyniosą ponad 188 mln zł.

Zgodnie z prawem prezydent na uzyskanie od Rady Miasta absolutorium z wykonania ubiegłorocznego budżetu ma czas do końca miesiąca.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę