Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.zambrow.org

Kradli kabel ...ciągnikiem

Jak ukraść kabel, który leży zakopany w ziemi? Przed takim dylematem stanęło dwóch mieszkańców okolic Zambrowa. A skoro Polak chce, to potrafi... Kabel postanowili wyciągnąć przy pomocy ciągnika. Szło im całkiem dobrze – wyszarpnęli już ponad 200 metrów, gdy nadjechali policjanci... Okazało się, że kabel co prawda nieużywany, ale miał właściciela Telekomunikację Polską.

Do zdarzenia doszło w sobotę. Mężczyźni przy pomocy ciągnika kradli kabel telekomunikacyjny  biegnący wzdłuż międzynarodowej „ósemki”. O oryginalnym sposobie pozyskiwania surowców wtórnych policjanci dowiedzieli się z „obywatelskiego zgłoszenia”. Na miejsce wysłano patrol, który zastał złodziei w trakcie pracy. Adam F. i Adrian C najpierw odkopali fragment nieczynnego kabla telekomunikacyjnego, po czym podczepili do niego ciągnik. W chwili zatrzymania mężczyźni wyciągnęli już 220 metrów.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę