Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.podlaska.policja.gov.pl

Strachu coraz mniej

Blisko 80% mieszkańców województwa podlaskiego podczas wieczornych spacerów, w okolicach swojego miejsca zamieszkania, czuje się bezpiecznie, niemal 70% z nich dobrze ocenia prace policjantów, a 65% wysoko ocenia ich skuteczność w walce z przestępczością - tak wynika z przeprowadzonego na zlecenia policji Polskiego Badania Przestępczości. Wszystkie te wskaźniki są lepsze niż przed rokiem i znacznie lepsze niż średnie w kraju.

Polskie Badania Przestępczości na zlecenie Komendy Głównej Policji przeprowadziło konsorcjum trzech ośrodków badawczych (CBOS, DGA PBS i TNS OBOP).  To największe w Polsce badanie tego typu. Ankieterzy pytali 17 tysięcy mieszkańców kraju w wieku powyżej 15 lat (po tysiąc w każdym województwie i na terenie działania Komendy Stołecznej Policji). Badania przeprowadzono już dwukrotnie: w styczniu 2007 roku i w styczniu br.
W województwie podlaskim niemal wszystkie wskaźniki zostały poprawione. Spadł – ale nieznacznie - odsetek badanych, którzy stwierdzili, że często widują patrole. Codziennie lub kilka razy w tygodniu policjantów widywało 44,4% badanych, a przed rokiem było to 44,6%.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę