czwartek, 17 października 2019 napisz DONOS@

Ogłoszenie o naborze uczestników do WTZ

Warsztat Terapii Zajęciowej w Marianowie informuje, że w związku z tworzeniem nowej pracowni poszukuje kandydatów z terenu powiatu łomżyńskiego chętnych do uczestnictwa w terapii zajęciowej. Warunkiem przyjęcia jest ważne Orzeczenie o Niepełnosprawności (umiarkowany i znaczny) ze wskazaniem do terapii zajęciowej. Zajęcia są całkowicie bezpłatne. Dokumenty prosimy składać w biurze placówki w godzinach od 9.00 - 15.00. Nasz adres: 18-421 Piątnica, Marianowo 5 (budynek internatu Zespołu Szkół w Marianowie) Tel. (86) 219-29-80 w. 21, 22, 23

Zbigniew Biernacki
wt, 08 kwietnia 2008 14:12
Data ostatniej edycji: wt, 08 kwietnia 2008 22:53:47

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę