Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Z Grajewa do Neumarkt

Główne zdjęcie
Paweł Wyrzykowski (fot. www.paiz.gov.pl)

Paweł Wyrzykowski, prezes Pfleiderer Grajewo został wybrany w skład zarządu koncernu Pfleiderera z Bawarii w Niemczech. Będzie odpowiedzialny za sprzedaż, marketing i strategię produktową oraz będzie nadzorował region Europy Wschodniej, w tym polską spółkę Grajewo.


Zgodnie z komunikatem grajewskiej spółki powołanie do kierownictwa centrali koncernu będzie wiązało się z rezygnacją z fotele prezesa spółki w Grajewie. Nastąpi to nie wcześniej niż 1 września tego roku i nie później niż 1 stycznia przyszłego roku. Jednocześnie zapowiedziano, że Wyszkowski zostanie przewodniczącym Rady Nadzorczej Pfleiderer Grajewo S.A.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę