Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Personalne roszady w ARiMR

W Podlaskim oddziale Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży trwa wymiana kadr. Zbigniew Kamiński – nowy, raptem od miesiąca dyrektor oddziału – zdołał już wymienić osoby kierujące pięcioma biurami powiatowymi Agencji, a w przypadku kolejnych sześciu tego typu jednostek trwają konkursy, które mają doprowadzić do wyłonienia nowych kierowników. Bez zmian uchowały się tylko trzy biura, ale dyrektor Kamiński, że w tych przypadkach praca ich kierowników będzie wnikliwie obserwowana.

Związany z PSL dyrektor Zbigniew Kamiński zapewnia, że wymiana kierowników w biurach powiatowych nie wywoła żadnych komplikacji w związku z trwającą akcją składania przez rolników wniosków o dopłaty bezpośrednie.
- Osoby, które już powołałem na kierowników, to ludzie kompetentni, pracownicy tych biur -  mówi Kamiński i dodaje, że konkursy często mają być szansą na powrót do Agencji osób, które przez „poprzedni układ zostały wyrzucone”.
Kamiński wymienił kierowników biur powiatowych w Kolnie, Zambrowie, Augustowie, Bielsku Podlaskim i Siemiatyczach. Konkurs, które ogłoszono mają wyłonić nowych kierowników biur w Grajewie, Sokółce, Hajnówce, Białymstoku, Sejnach i Suwałkach.
 
Dodać wypada, że poza zmianami w powiatach zmiany personalne następują także w samej łomżyńskiej centrali Agencji. Dyrektor Kamiński liczy, że jeszcze w tym tygodniu będzie miał nowego zastępcę.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę