Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Sprawdzą szóstoklasistów

Niemal 428 tysięcy szóstoklasistów w skali kraju w tym 13 889 w województwie podlaskim przystąpi dziś do pierwszego poważnego sprawdzianu wiedzy. Choć nie można go nie zdać to uczestnictwo w nim jest jednym z warunków ukończenia podstawówki. Dziś, ze względu na sprawdzian szóstoklasistów pozostali uczniowie podstawówek mają wolne.

Trwający godzinę sprawdzian we wszystkich szkoła w kraju rozpocznie się punktualnie o godzinie 9.00. Wszyscy uczniowie będą pisać taki sam test. Sprawdza  on, w jakim stopniu uczeń opanował czytanie, pisanie, rozumowanie, korzystanie z informacji i wykorzystywanie wiedzy w praktyce.
Prace zostaną zakodowane. Sprawdzać je będą egzaminatorzy z okręgowych komisji egzaminacyjnych (OKE). Na opracowanie wyników i ich przekazanie szkołom OKE mają czas do 20 maja. Na koniec roku szkolnego uczniowie otrzymają świadectwa, a wraz z nimi zaświadczenia o wynikach sprawdzianu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę