Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 27 września 2023 napisz DONOS@

Jozin z Bazin ... i 200 złotych

Pozytywna impreza, ale czemu tak krótko - żalą się uczestnicy sobotniego koncertu Pod Koniami. O 2 w nocy skończył się jeden z najcięższych pod względem muzycznym wieczorów w Łomży. Około 20 nic nie wskazywało ze ma się odbyć jakikolwiek koncert, kilka osób spokojnie sączyło piwo przy progresywnym secie dj Licha, powoli sytuacja ulegała zmianie coraz więcej osób, coraz mniej wolnych miejsc, jako pierwszy zagrał Taras młody stażem selektor jego reggowo-junglowy set powoli rozkręcał Łomżyniaków, gdy za sterami stanął Auricom impreza rozpoczęła się na dobre wszelakiej maści drum'n'bass poderwał do tańca, zaś Kwik Eklektyk założyciel EBM Junglist zadziwił nie jednego uczestnika tej imprezy serwując Chubby Checker - Let's Twist Again, Radę Puchaczy czy Fugees - Ready or Not

Chłopie widziałeś kiedyś 200 zł na gramofonie! - Powiedział Auricom. W tym
momencie DJ Kwik zaserwował znany utwór Jozin z bazin, który zapełnił cały
parkiet. Aby więcej takich eventów.
Bartosz Klepacki
pon, 07 kwietnia 2008 21:03
Data ostatniej edycji: wt, 08 kwietnia 2008 07:01:59

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę