Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Mroziewski odejdzie?

Główne zdjęcie
Witold Mroziewski

Nie wiadomo czy w dalszym ciągu Witold Mroziewski jest trenerem drugoligowej drużyny ŁKS-u Łomża. W poniedziałek zarząd klubu przez kilka godzin zastanawiał się co zrobić ze złożoną przez trenera rezygnacją po przegranym w sobotę meczu z Motorem Lublin. Oficjalnie stanowisko poznamy dopiero jutro (we wtorek) podczas konferencji prasowej, w której udział mają wziąć prezes klubu i trener Mroziewski... Czyżby zatem pożegnalna konferencja prasowa?

Witold Mroziewski objął stanowisko szkoleniowca drugoligowej drużyny Łomży w drugiej połowie stycznia. Klubem kierował wówczas wyznaczony przez sąd kurator, i nikt nie wiedział, czy  ŁKS będzie w stanie wystawić drużynę na zbliżającą się wiosenną rundę rozgrywek. Mroziewski podjął się zadania skompletowania zespołu, który miał wywalczyć utrzymanie w lidze. 21 stycznia na pierwszym treningu było tylko 17 piłkarz...
- Zaczynamy od zera. Nie ma zespołu, nie ma piłek, szatni też nie ma i nie ma bazy treningowej – wyliczał wówczas Mroziewski i dodawał, że nie wie czy uda się skompletować odpowiedni zespół -  Ten materiał który został niezagospodarowany na rynku może sobie z tym (utrzymaniem w lidze – dop. red) nie poradzić – podkreślał Mroziewski.  

Niestety jak się okazuje, cel jaki nowe władze klubu stawiają przed zespołem – utrzymanie w lidze – jest chyba nazbyt ambitny. W pięciu rozegranych wiosną spotkaniach piłkarze ŁKS-u Browar Łomża strzelili tylko dwa gole i wywalczyli jeden punkt – 22 marca na własnym boisku zremisowali z Odrą Opole 0 : 0. W pozostałych spotkaniach łomżanie przegrywali: ŁKS Łomża - Polonia Warszawa (1-3), Znicz Pruszków - ŁKS Łomża (3-1), Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża (3-0), ŁKS Łomża - Motor Lublin 0-1.
Po ostatnim meczu trener Witold Mroziewski zapowiedział oddanie się do dyspozycji zarządu klubu.
- Jako człowiek honoru muszę złożyć dymisję. Jeśli zarząd ją przyjmie, odejdę, jeśli zdecyduje, że mam dalej pracować, zostanę w Łomży – mówił Mroziewski.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę